sobota, 24 október 2015 17:03

Slovenská premiera svetoznámeho románu Vera Felscherinow: MY DETI ZO STANICE ZOO v Mestskom divadle Actores

Napísal(a) MDA
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Mestské divadlo ACTORES ROŽŇAVA Vás srdečne pozýva na slovenskú premiéru Tatiana Masníková, Christiane Vera Felscherinow: STANICA ZOO alebo ZA VŠETKO MÔŽE DAVID BOWIE. 
Svetoznámy autobiografický román MY DETI ZO STANICE ZOO na javisku divadla ACTORES. Skutočný príbeh trinásťročnej Christiane Very F.
Neutešené rodinné pomery vedúce k rozvodu rodičov privádzajú mladú Chris k drogovej partii. Následne postupne prepadáva svetu drog až k ťažkej závislosti na heroíne
a všetkému, čo s ním súvisí. Chris rozpráva svoj životný príbeh s obdivuhodnou presnosťou a až odzbrojujúcou otvorenosťou o osudoch mladistvých, o ktorých sa verejnosť dozvedá len z titulkov novín, či televízie, ktoré oznamujú ich smrť. V mnohých prípadoch sa o nich nedozvedá vôbec a hoci vieme, že sa to deje vôkol nás, nekladieme tomu "fenoménu" až takú pozornosť.

Hrajú: Anna Čujová a.h., Ivana Krajňáková, Matej Struhár a.h., Sofia Huráková a.h., Jozef Pavol Komiňák, Atilla Bocsárszky a Róbert Kobezda, Réžia: Tatiana Masníková. Inscenácia vznikla s prispením Ministerstva kultúry SR. I. PREMIÉRA 3. november 2015 o 19.00 hod. II. PREMIÉRA 20. november 2015 o 19.00hod.

 

 

Čítať 4789 krát Naposledy zmenené sobota, 24 október 2015 17:22

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!