pondelok, 25 júl 2011 13:38

Webová stránka Maj Gemer privítala 25. júla 2011 o 12.00 hod. stotisíceho návštevníka! Doporučený

Napísal(a) Mgr. Marta Mikitová
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Webová stránka Maj Gemer privítala 25. júla 2011 o 12.00 hod. stotisíceho návštevníka! A to za svoje iba niečo vyše ročné pôsobenie na internetovom poste v svojej zmenenej podobe. Je to krásne číslo, rodina návštevníkov a priaznivcov stránky sa utešene rozvíja. Veď akoby aj nie! Stránka, ktorá pravidelne informuje o živote a udalostiach v regióne horného Gemera, o jeho úspechoch, o podujatiach, histórii, prírodných krásach, zaujímavostiach, životných príbehoch, o činnosti obcí, inštitúcií, spolkov i jednotlivcov a o nevšedných i bežných ľudských radostiach; stránka, ktorá nielen informuje, ale zároveň tým aj vyzýva ľudí k aktivite; stránka, ktorá je pravidelne a často aktualizovaná; stránka, ktorá vytvára

živú komunitu čitateľov a prispievateľov – takáto stránka si nevyhnutne vytvára zázemie pre jej nezvyčajnú obľúbenosť a u mnohých aj dennú nutnosť kliknúť na jej adresu. Svojím obsahom a informáciami však často priláka aj náhodných návštevníkov, ktorí na svojich potulkách po internete na jej stránkach objavujú presne to, čo im vyhľadávač ponúkne a čo hľadali. A zaujímavý obsah zvyšuje tým pravdepodobnosť, že takýto návštevník na stránke pobudne o niečo dlhšie ako plánoval, že po nájdení odpovede na svoju otázku sa pristaví aj pri ďalších príspevkoch a neraz sa sem vráti.
16. augusta 2010 sme sa tešili z prvej stotisícky návštevníkov, neprešiel ani celý rok a toto krásne číslo je tu opäť. A prečo dvakrát stotisíc? Prečo vlastne už vyše dvestotisíc návštevníkov? Webová stránka Maj Gemer totiž prešla za roky svojho pôsobenia zmenou. V marci 2010 zmenila svoju podobu, a tým vlastne vytvorila akoby novú webovú stránku. Ale jej zameranie a obsahová náplň zostala nezmenená, nadväzuje na svoj pôvodný zámer a pokračuje v ňom, preto so svojou predchádzajúcou podobou na adrese www.dobos.revuca.net tvorí jednotnú, neoddeliteľnú súčasť. Pôvodná stránka Maj Gemer obsahuje takisto nepreberné množstvo informácií s archívom článkov za predchádzajúce roky, ktoré svojou informačnou hodnotou majú trvalú nadčasovú platnosť.
A aké sú plány stránky do budúcnosti? Veríme, že plánov je veľa. Vidíme to aj z toho, že stránka sa neustále postupne rozvíja, dopĺňa, inovuje, zdokonaľuje, obohacuje svoj obsah a prináša nové možnosti zobrazovania údajov, faktov či materiálov. 
Gratulácia k tomuto úspechu patrí vydavateľovi stránky Maj Gemer, pánovi Ondrejovi Dobošovi, ktorý svojím úsilím vytvoril jedinečnú informačnú základňu. A ku gratulácii patrí aj poďakovanie za krásne chvíle strávené v spoločnosti jeho stránky a prianie veľa ďalších ochotných a pohotových prispievateľov, ktorí budú posielať svoje postrehy, novinky, reportáže, fotografickú dokumentáciu či iné informácie, veľa ďalších spolupracovníkov, čitateľov a spokojných návštevníkov.
Mgr. Marta Mikitová

Čítať 2910 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 11:05

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.