×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/kultura/foto/biby
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/obsah/rakovnica/hencel/2
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/kultura/foto/biby
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/obsah/rakovnica/hencel/2
streda, 27 júl 2011 22:39

Spoločne sa delíme o udalosti, zážitky, poznatky, ktoré sa odohrali na našom teritóriu Doporučený

Napísal(a) Dr. Joze Sabo
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Dr. Jozef SaboMaj Gemer. Webová stránka, ktorá prešla svojím osobitým vývojom. Z rýdzo osobnej (rodinnej) sa stala  „našou – gemerskou“. Je to niečo úžasné. Navzájom nás to zblížilo. Každý príspevok čítame s mimoriadnym záujmom. Prezeráme si fotografie a tešíme sa z tej krásy, ktorú fotografi zachytili.
Stránka nás všetkých spája. Tvoríme jednu veľkú rodinu, v ktorej prevláda slušnosť, úcta, dôstojnosť, radosť, pohoda. Spoločne sa delíme o udalosti, zážitky, poznatky, ktoré sa odohrali na našom teritóriu. Poúčame sa, obohacujeme, vzájomne inšpirujeme, motivujeme. Však je to nádherné? Veríme, že spolu so mnou konštatujete, že áno. Zvlášť na

stránke sa mne osobne páči, že nie je na nej ani náznak bulváru. Toho máme dosť v bežných novinách, časopisoch. Nedominujú tu ani tragické udalosti, ako to robia televízne stanice. V podstate stránka je sám život, ktorý nás denne sprevádza. Život z tej krajšej stránky, ktorý obohacuje náš citový rozvoj.
Návštevnosť na stránke je chvályhodná. Svedčí o tom, že plní svoje zameranie, cieľ. Stránka fantasticky propaguje obce, mestá, ľudí celého Gemera. Upevňuje dobré vzťahy medzi Gemerčanmi. Šíri dobré meno Gemera po celom svete. To nie je len konštatovanie, ale pravda pravdúca. Čítajú ju po celej Európe, v Ázii, Amerike atď. Reagujú na ňu. Komunikujú. Pri rozhovore s niekoľkými občanmi z Rakovnice, ktorí pracujú v zahraničí, sme sa veľa dozvedeli. Okrem iného svorne konštatujú, že pri čítaní a prezeraní stránky majú príjemný, hrejivý pocit pri srdci. Často ich chytá nostalgia. Zvlášť prijímajú správy, články o tom, čo nového sa udialo v obci, regióne a ďakujú za to.
„Poďakujte aj za nás pánovi Ondrejovi Dobošovi za jeho záslužnú a ničím iným nahraditeľnú prácu. Držíme mu palce. Želáme dobré zdravie.“ To sú slová, ktoré boli vyslovené úprimne a nezištne.
Do venca gratulácií sa radi pripájame. Milý Ondrej, už pár rokov spolupracujeme. Sme v častom kontakte. Tvoja ochota šíriť dobré meno aj našej Rakovnice nás zaväzuje a motivuje. Vždy si nájdeš čas pre nás, i miesto na webe. Robíš to s nadšením, s elánom, láskou k rodnému Gemeru. Srdečná vďaka!
Dr. Jozef Sabo

{jcomments on}

Čítať 6145 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:48

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!