utorok, 31 január 2023 10:19

Víťazi najvyššej futbalovej súťaže ObFZ Rimavská Sobota od roku 1998 po rok 2022 Doporučený

Napísal(a) Š. Tomášik
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
FK Lubeník v roku 2012, FK Lubeník v roku 2012, Foto: Norbert Gonosz

V roku 1997 sa okres Revúca odčlenil od okresu Rožňava, futbalové kluby z okresu Revúca boli preradené do súťaží ObFZ Rimavská Sobota. V príspevku sa dočítame o víťazoch najvyššej futbalovej súťaže ObFZ R. Sobota v jednotlivých ročníkoch od roku 1998 po rok 2022, pričom okrem víťaza sú uvedení aj ďalší účastníci v ročníku. Pri niektorých víťazoch je uvedený aj kompletný káder, inde len niektorí hráči a niekde bez kádra.

1998 – Jesenské, ďalší účastníci: Muráň, Revúčka, Gemer, Hnúšťa, Jelšava, Tachty, Abovce, Ožďany, G. Jablonec, Bakta, R. Seč, Tachty, Petrovce

Jesenské: Oto Jakab, Csaba Singlár, Peter Czízi, Zoltán Czízi, Tomáš Kóšik, Tibor Mattyašovský, Ladislav Miko, Alfréd Kovács, Stanislav Štork, Tibor Bialoncsek, Martin Drdol, Patrik Pšida, Milan Slovák, Csaba Szendrei, Jozef Šuhajda, Ján Konček, Eugen Lakatoš, Tibor Tóth, Vladimír Kuna, Tomáš Kocsis, Alexander Frídel, Tibor Tóth

1999 – Hnúšťa, ďalší účastníci: V. Blh, Bátka, Revúčka, Gemer, Tachty, R. Janovce, Jelšava B, Muráň, Klenovec, R. Seč, R. Janovce, Bakta

2000 – VTJ Jelšava, ďalší účastníci: V. Blh, R. Seč, Klenovec, Čerenčany, Ožďany, Tachty, Muráň, Bátka, Gemer, V. Teriakovce, Lubeník, Revúčka, R. Janovce

2001 – Hajnáčka, ďalší účastníci: Lubeník, Gemer, Hnúšťa, Muráň, V. Teriakovce, Král, Klenovec, Revúčka, R. Janovce, V. Blh, Bátka, Čerenčany, Tachty

Niektorí hráči Hajnáčky: Szabó - Köböl, Agócs, Sendrei, Mede, Juhaniak, Czene, Bartko, Szókovács, Szepesi, A. Berky, M. Berky, Urban

2002 – Gemer, ďalší účastníci: Lubeník, Hnúšťa, U. Panica, Král, R. Janovce, Muráň, Tachty, Revúčka, Klenovec, Bátka, V. Teriakovce, V. Blh

Niektorí hráči Gemera: Potocký, Lóczy - Lukács, Fürjoš, Gereg, Vaš, Lázár, Drnaj, Ulický, Drenko, Valaszkay, Lenkey, Árvai, Keszi, Kilik, A. Gergely, Š. Gergely, Sz. Gergely, K. Gergely, Csapó, Farkaš

2003 – Lubeník, ďalší účastníci: Tachty, V. Teriakovce, V. Blh, Muráň, Revúčka, U. Panica, G. Jablonec, Král, R. Janovce, Klenovec, Hnúšťa

Niektorí hráči Lubeníka: Maričák, Krajňák – Spišák, Debnár, Gulykáš, Konček, Halmo, Šepík, Krajňák, Ganaj, Levický, Koreň, Veis, Švec, Szabó, Kvačkaj, Hutka, Medvec, Velk, Sóvari, Koper, Capík, Schaller

2004 – Ožďany, ďalší účastníci: Král, R. Janovce, Klenovec, Hnúšťa, Tachty, G. Jablonec, V. Teriakovce, Bátka, Muráň, V. Blh, U. Panica

2005 – Hnúšťa, ďalší účastníci: Bátka, Tachty, V. Blh, Gemer, R. Janovce, Král, Muráň, Ožďany, Revúčka, V. Teriakovce, G. Jablonec

2006 – Veľký Blh, ďalší účastníci: Král, Gemer, Muráň, Tachty, R. Janovce, Bátka, Revúčka, R. Seč, Chanava, V. Teriakovce, Ožďany

2007 – Rimavské Janovce, ďalší účastníci: Král, Gemer, Muráň, Bátka, Revúčka, Husiná, Ožďany, Stránske, Chanava, V. Teriakovce, Blhovce

2008 – Gemer, ďalší účastníci: Král, Bátka, Starňa, Klenovec, Muráň, Chanava, Revúčka, Ožďany, R. Seč, V. Teriakovce, Husiná

Gemer: Norbert Pelle, Csaba Fürjes, Kálmán Gergely, Attila Gegely, Szabolcs Gergely, Miklós Lukács, Zoltán Csutor, Lajos Filep, Róbert Lenkey, István Drenko, Peter Ulický, Zsolt Balogh, István Gergely, Csaba Barczi, Eduard Brindzák, Zsolt Váradi, Tibor Szántó, Alojz Lázár, Csaba Valaszkay

2009 – Starňa, ďalší účastníci: Král, Muráň, Jelšava, Ožďany, R. Janovce, Batka, Revúčka, Abovce, R. Seč, V. Teriakovce

2010 – Tornaľa, ďalší účastníci: Král, Tachty, Lubeník, Klenovec, R. Janovce, Jelšava, Muráň, V. Teriakovce, Abovce, Ožďany, Sirk, Starňa B

2011 – Tachty, ďalší účastníci: Lubeník, V. Teriakovce, Král, R. Janovce, Revúčka, Jelšava, Klenovec, Ožďany, Sirk, Starňa, Hajnáčka, Muráň, Bátka

Tachty: A. Czene – Tóth, Telek, Molnár, Šándor, Nagy, Lipták, Rácz, Petrík, Rapi, Mihályi, Šáfrany, N. Czene, Horváth, P. Bášty, T. Bášty, Z. Bášty, V. Bášty, Ádam, Molnár, L. Szepesi, D. Szepesi

2012 – Lubeník, ďalší účastníci: Gemer, Jelšava, Starňa, Jesenské B, V. Teriakovce, Král, Klenovec, Ožďany, Muráň, Revúčka, Bátka, Sirk, G. Ves

Lubeník: Pollák - Vývlek, Halmo, Levický, Belán, Rusó, Sóvari, Konček, Jakub, Micheľ, Fandák, Vojčík, Kochan, Laciak, Kurek, Fandák, Laciak, Gonosz, Kahan, Belán, Varga, Dubovský, Fatľa, Zatroch

2013 – Ožďany, ďalší účastníci: Gemer, Jesenské B, Revúčka, Muráň, Král, Starňa, Batka, V. Teriakovce, Klenovec, Sirk, Jelšava

Ožďany: Juhász - Molnár, Salai, Budai, Valkučák, Oštrom, Ružinský, Zvoda, Turoň, Szabó, T. Laco, P. Laco, Novák, Iványi, Kubelka, Janíček, Sarvaš, Krnáč, Pregi

2014 – Hajnáčka, ďalší účastníci: Ožďany, Muráň, Revúčka, Král, Jesenské, Gemer, Bátka, Tisovec, Jelšava, V. Teriakovce, Starňa

Káder Hajnáčky: Csaba Pelle, Gabriel Balajthy – František Hanyus, Tibor Petrík, Peter Mede, Vojtech Ruszó, Attila Sándor, Tomáš Básti, Tomáš Alabán, Daniel Farkaš, Csaba Trizna, Oto Szókis, Adrián Konček, Rajmund Bálint, Tibor Molnár, Štefan Vilhan, Szabolcs Kovács, Dávid Szepesi, Ladislav Šťavina, Máťaš Šťavina, Ladislav Szepesi, Tomáš Molnár, Norbert Vašš, Roland Urbán, Ján Halaj, Ondrej Tužinský, Róbert Kovács

2015 – Král, ďalší účastníci: Muráň, Lubeník, Klenovec, Jelšava, Revúčka, Radnovce, V. Teriakovce, Bátka, R. Seč, V. Blh, Sirk, Gemer, Jesenské B, Ožďany

Káder Krála: Richard Demeter, Ladislav Szabó, Róbert Kosztúr – Gabriel Demeter, Vojtech Váradi, Štefan Ferencz, Ján Suba, Miroslav Sendrei, Ladislav Varga, Július Demeter, Zoltán Šušányi, Štefan Kovács, Otto Horváth, Ádam Dunko, Peter Bari, Jozef Boalček, Zoltán Dani, Lászlo Javora, Csaba Albert, Koloman Szajkó, Miroslav Esztergalyos, Roman Váradi, Erik Váradi, Jozef Albert, František Hugyár, Gergö Léka, Marián Štuller, František Hugyár

2016 – Revúčka, ďalší účastníci: Sirk, Radnovce, Gemer, Klenovec, Ožďany, Veľký Blh, Muráň

Káder Revúčky: Matej Loja, Ján Belica, Milan Vaso – Ľubomír Ziman, Adrián Čatlóš, Mikuláš Ištók, Filip Tužinský, Miroslav Mikuš, Branislav Hrachiar, Vladislav Maximov, Marián Szilágyi, Ivan Vranka, Pavol Hutka, Ján Ružiak, Marek Truhan, Anton Loja, Milan Barna, Milan Černota, Pavol Gergely, Miroslav Šoltýs, Tomáš Alberty, Oliver Pelle, Roman Tatarko, Pavel Šepík, Peter Černák, Marek Černický, Pavol Gergely II, Miroslav Belica, Milan Germánus

2017 – Lubeník, ďalší účastníci: Klenovec, Revúčka, Jelšava, Král, Ožďany

Káder Lubeníka: Václav Veis, Erich Foríšek – Daniel Vojčík, Roland Belán, Róbert Kónya, Peter Konček, Martin Konček, Ján Laciak, Matúš Varga, Ľubomír Micheľ, Vasil Pacek, Lukáš Čellár, Michal Hreňo, Juraj Valaštek, Vladimír Ferko, Rudolf Šavlík, Juraj Ferko, Róbert Bryndzák, Ľuboslav Antal, Vladimír Levický

2018 – Ožďany, ďalší účastníci: Muráň, Jelšava, Klenovec, Radnovce, R. Seč, Král, Revúčka, Sirk, V. Blh, U. Panica

Káder Oždian: Zoltán Juhász – Marek Valkučák, Tomáš Túnyi, Július Molnár, Patrik Szöke, Adam Vörös, Adrián Július Kunya, Dávid Tergác, Filip Kubelka, Kevin Botoš, Roland Borbáš, Zoltán Berky, Richard Gubčo, Marek Bán, Tibor Tóth, Róbert Mezö, Ján Krnáč, Damián Klempár, Maximilián Kompánek

2019 – Klenovec, ďalší účastníci: V. Blh, Radnovce, Jelšava, R. Seč, U. Panica, Lubeník, Král, Muráň, Sirk

Káder Klenovca: Igor Hruška, Pavel Hruška, Tomáš Ulický – Vladimír Parobek, Lukáš Ladika, Marek Miháľ, Viktor Vince, Pavel Fiľo, Milan Boháčik, Róbert Trnavský, Michal Bavala, Lukáš Brndiar, Pavol Bálint, Pavel Pavlík, Šimon Biely, Marek Kamenský, Marek Kučerák, Ondrej Doboš, Ján Krnáč, Tomáš Hlôška, Marek Medveď, Maroš Hruška, Radoslav Doboš, Tibor Albert, Tomáš Brndiar, Tomáš Medveď

2020 – Král, ďalší účastníci: Jelšava, Muráň, Lubeník, Ožďany, V. Blh, Radnovce, Sirk, U. Panica, R. Seč

Káder Králu: Štefan Kovács, Sebastián Porteleky – Nandor Lukács, Ladislav Varga, Ádam Dunko, Miroslav Esztergalyos, Vojtech Váradi, Štefan Ferencz, Ernest Horváth, Peter Bari, Lászlo Javora, Ernest Horváth II, Dezider Demeter, Jozef Bolaček, Róbert Okoš, Dávid Molnár, Attila Igo, Otto Horváth, Jozef Albert, Ján Zsíros, Koloman Porteleky, Miroslav Sendrei, Vojtech Váradi, Gergö Sipos

2021 – Ožďany, V. Blh, hralo sa len 1. kolo

2022 – Jelšava, ďalší účastníci: Ožďany, Lubeník, Sirk, Král

Káder MFK Jelšava: Vladimír Ferko – Peter Niklas, Adam Slovák, Patrik Bryndzák, Patrik Jobbágy, Kristián Nýiri, Dávid Grlák, Leonard Nýiri, Marko Nýiri, Marián Jobbágy, Miroslav Szamko, Ladislav Ondrejšík, Ondrej Szamko, Erik Žiga, Dominik Bystrán, Ivan Schusser, Ján Krajňák, Pavel Grlák, Radovan Matajz, Róbert Bryndzák, Ľubomír Samko, Endrike Samko, Dominik Bryndzák, Lukáš Lakatoš, Ján Deme, Jakub Michal, Ján Duna, František Kochjar, Andrej Bryndzák, Jozef Súkeník, Dominik Deme, Lukáš Deme, Ľubomír Spišák, Eduard Pavličko

 

Pripravil Ing. Štefan Tomášik

 

Čítať 189 krát Naposledy zmenené utorok, 31 január 2023 10:36

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!