JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2011/boh
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2011/boh
pondelok, 09 august 2010 19:51

Môže byť pravdou, aby rozhodca pod tlakom domácich fanúšikov vylúčil v zápase hráča hostí ...?

Napísal(a)

Aj takto býva v šatni cez prestávku futbalového zápasu. Foto: P. ĎurskýBohúňovo – Rožňavské Bystré 1:1 (1:1). Rožňavskobystrania odohrali svoj prvý majstrovský zápas nového ročníka 2010/2011 II. triedy OM vo futbale v Bohúňove. Bystranom chýbal J. Urban ml., ktorý je pracovne vzdialený. Tento hendikep bolo cítiť hlavne v útočnej fáze. Domáci, ktorí sa každým rokom zlepšujú, vyvinuli od začiatku na bránu Bystrého veľký tlak. Nepresné zakončenie domácich strelcov, ale aj dobré zákroky brankára hostí Máťaša a obrany, zabraňovali domácim streliť gól. Po 20 minútach sa Bystrania vymanili spod tlaku a vytvorili si tiež niekoľko dobrých šancí. V 29. minúte po priamom kope Minčíka sa lopta odrazila od brvna a nová posila Bystranov z Rakovnice František Čapó dal vedúci gól Bystrého - 0:1

Radosť však netrvala dlho a domáci o niekoľko minút neskôr po rýchlej kombinácii vyrovnali stav na 1:1.
Druhý polčas mal vyrovnanejší priebeh, no domáci mali opäť herne o niečo navrch. Ich koncovka bola žalostná. Bystrania mali tiež jednu dobrú príležitosť na strelenie gólu po akcii Rusnyáka a Minčíka. V 80 minúte rozhodca Farkaš st. pod tlakom domácich fanúšikov vylúčil Bystranom Hajdua, no ani to nepohlo domácim, aby strelili víťazný gól.
Pred 90 divákmi rozhodoval Farkaš st.
Zostava Rožňavského Bystrého: Máťaš - Uhrin, Valent, Hajdu, Krága, Šály, Čapó, Leng, Rusnyák, Minčík, Bernát.  Striedal J. Urban st.