nedeľa, 03 jún 2012 20:42

O postupujúcom z futbalovej II. triedy sa bude bojovať až do posledného kola Doporučený

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Futbalová druhá trieda nášho okresu drží hráčov i fanúšikov stále v najväčšom napätí. Do konca súťaže je treba odohrať mužstvám už iba po dva zápasy a čelo tabuľky stále nemá ešte úplne jasno, kto z trojice Dedinky, Pača, Rožňava B postúpi do vyššej súťaže. Dlhodobo vedúcim Dedinkám akoby oťaželi nohy a po nedávnom výprasku v Štítniku im doma v tomto kole nedali vydýchnuť ani Nižnoslanci, ktorí pod Geravami zvíťazili 2:3. Ostatní ašpiranti hrali vonku a bod z nich získali iba Pačania v Brzotíne  po remíze 1:1 s domácou Mladosťou, ktorá je v tabuľke na poslednom mieste. Mysľou sa hostia už zrejme pripravovali na budúci zápas s lídrom súťaže, hoci v tomto zápase sa aj pre nich červenalo.

Rezerva Rožňavy akoby čakala na futbalový zázrak a nechala v Honciach po prehre 4:1 aj ďalšiu ešte tlejúcu šancu na postup. Víťaza súťaže sa zrejme dozvieme až v poslednom kole. Najväčším prekvapením je teda víťazstvo Nižnej Slanej v Dedinkách a pomerne vysoká prehra Rožňavy v Honciach. Prehra sa ušla aj zdatným futbalistom Jovíc v Plešivci, kde utŕžili už druhú jarnú prehru. Zdá sa, že Štítnik B neskoro začal finišovať a už v boji o postup im bude chýbať pár zbytočne stratených bodov. Súper v boji o štvrtú priečku ešte musí bojovať s Nižnoslancami, aj keď už iba na diaľku.
Výsledky: Honce – Rožňava B 4:1, Plešivec – Jovice 3:1, Rakovnica – Štítnik B 2:3, Dedinky – Nižná Slaná 2:3, Ml. Brzotín – Pača 1:1, Kečovo - Čoltovo 3:0.

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA II. TRIEDY PO 20. KOLE:


{jcomments on}

Čítať 1792 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:32

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.