štvrtok, 23 apríl 2020 09:30

Robo Šimko so silným odkazom do budúcnosti Doporučený

Napísal(a) Andrej Fabo
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Líder skupiny Massriot, známy aj zo súťaže Slovensko Hľadá Superstar 3, spevák Robo Šimko 22.4.2020 naspieval „live akustickú verziu“ ich najnovšieho singlu BUDE TO FAJN. Prostredníctvom sociálnych sietí tak oznámili aj názov albumu, ktorý sa bude volať „Bude To Fajn“, ako aj predbežný termín vydania, ktorý je plánovaný k začiatku jesene tohto roka.
„Bude to fajn je odkazom pre nás všetkých, nech sa deje čokoľvek. Toto škaredé a negatívne obdobie, ktoré prežívame, chceme vyvážiť niečím pozitívnym a slnko skrátka vyjde po každej búrke. My chceme byť tým slnkom, celý album sa bude niesť v duchu pozitívnej energie a silných posolstiev. Nahrávanie je už v plnom prúde, denne na niečom pracujeme, texty máme rozpísané, takže sa máte na čo tešiť,“ dodal s úsmevom charizmatický spevák.

Skupina Massriot má na konte už 4 albumy, album Bude To Fajn bude v poradí už piatym. Kvôli koronakríze prišla aj táto skupina o veľa koncertov, z jarného turné A-TOUR zahrali len dva koncerty. Skupina ale nespí, pracuje na nových veciach a aj táto živá verzia ich najnovšej skladby je predzvesťou nového zvuku a značného štýlového posunu a výrazného progresu tejto trojčlennej formácie z Rožňavy.

Link: https://youtu.be/M1rJD-lKiZQ

Andrej Fabo
PR manažér skupiny Massriot

 

Čítať 973 krát Naposledy zmenené štvrtok, 23 apríl 2020 09:41

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!