×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/kultura/jds/relehota
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/kultura/jds/relehota
piatok, 14 december 2012 15:58

Čaro prichádzajúcich Vianoc prežili spoločne členovia JDS v Revúckej Lehote Doporučený

Napísal(a) M. Mladšia
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Čaro prichádzajúcich Vianoc prežili spoločne členovia JDS v Revúckej Lehote na stretnutí pri kapustnici 12.12.2012 vo svojom Klube dôchodcov, kde ich čakal už vianočný stromček, sviatočne prestretý stôl a milé darčeky od sponzorov. Sviatočné príhovory  mnohým v mysli pripomenuli ich vzdialené detstvo, príhody, ktoré počas Vianoc zažili a zaspomínali si aj na zvyky z mladosti. Po spoločnom zaspievaní vianočnej piesne Tichá noc... každému chutila pripravená kapustnica a klobásky.

K dobrej nálade prispel aj výborný STAROSTOVSKÝ PUNČ, ktorý podával pán starosta. Sladkosti, ktoré pripravili jubilantky i sponzori, chutili pri sviatočnom posedení tiež. Osemdesiat, sedemdesiatpäť i sedemdesiatročným jubilantom zaspievali prítomní podľa ich želania. Po krásnych spoločne prežitých chvíľach každý odchádzal s vierou a prianím, že Vianoce prežijú v láske, pohode a nádeji, že o rok sa opäť stretnú spokojní a šťastní.
Mgr. Margita Mladšia


{jcomments on}

Čítať 4740 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:11

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!