×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/sport/tenis
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/sport/tenis
utorok, 06 december 2011 14:28

Mikulášsky večierok a chutná kapustnica v ZO JDS Revúčka sa oplatili Doporučený

Napísal(a) Mgr. Zuzana Homoliaková
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V popoludňajších hodinách 4.12.2011 smerovali kroky mladších i starších seniorov v Revúčke do kultúrneho domu. Celým kultúrnym domom rozvoniavali sladké dobroty a šírila sa vôňa kapustnice a čerstvého ihličia. Deti z MŠ v Revúčke netrpezlivo čakali na príchod Mikuláša s čertom. Keď sa sála kultúrneho domu vyzdobená vianočnými ikebanami zaplnila seniormi a pozvanými hosťami predsedníčka ZO JDS Mária Hanuštiaková slávnostné  mikulášske posedenie otvorila. Privítala  hostí: primátorku mesta Revúca MVDr. Evu Cireňovú, poslankyňu MÚ Mgr. J. Hrbálovú, predsedníčku OO JDS Mgr. Z. Homoliakovú, podpredsedu OO JDS D. Ivana a všetkých prítomných.
Príchod Mikuláša  a čerta s košom darčekov privítali detičky a seniori potleskom. Za pesničku, ktorú zaspievali deti z  MŠ dostali sladké balíčky a seniori ikebany s hačkovanými anjelíkmi.


Rozkošný kultúrny program detí, v ktorom rezonovala láska  vnúčat k babke a dedkovi,  potešil všetkých. Žiak ZUŠ  zahral na akordeóne známe ľudové pesničky, ktoré si spievali i prítomní. Spoločenské tance  dvojice HAPPY DANCE boli bodkou za kultúrnym programom.
Po skončení programu sa k prítomným prihovorila primátorka mesta, predsedníčka OO JDS a poslankyňa MÚ. Poďakovali  sa za pozvanie na podujatie, za pekný kultúrny program deťom a pani učiteľkám, predsedníčke a výboru ZO JDS za perfektnú prípravu podujatia. Popriali spokojné, radostné VIANOCE a do Nového roku 2012 pevné zdravie a šťastie.
Členky výboru rozdali upomienkové darčeky seniorom, ktorí v tomto roku oslávili životné jubileá. Všetci spoločne sme zaspievali vianočnú pieseň „Tichá noc, svätá noc ...“
Výborná kapustnica chutila všetkým. Seniori pri vínku, dobrých zákuskoch si zaspomínali  a vypočuli si básne od Rufusa, ktoré predniesla členka ZO JDS.
Na záver patrí poďakovanie predsedníčke ZO JDS M. Hanuštiakovej, ktorá dokázala zjednotiť seniorov a zaktivizovať ani nie za rok k takej bohatej činnosti.
Prajeme všetkým seniorom v ďalšej činnosti  v ZO JDS veľa úspechov.
Zuzana Homoliaková
{jcomments on}

Čítať 5143 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:26

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!