×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/obsah/rlehota/jds
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/obsah/rlehota
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/obsah/rlehota/jds
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/obsah/rlehota
utorok, 06 marec 2012 11:16

Seniori Jednoty dôchodcov na Slovensku v Revúckej Lehote bilancovali Doporučený

Napísal(a) MM
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Základná organizácia Jednoty dôchodcov na Slovensku v Revúckej Lehote má už vo svojej 13-ročnej činnosti za sebou mnoho úspešných akcií. V utorok popoludní 28.2.2012 sa stretli jej členovia na výročnej členskej schôdzi vo svojich vynovených priestoroch, ktoré pre nich zariadil a tak zútulnil obecný úrad, aby zhodnotili činnosť za uplynulý rok 2011. Pozvanie na rokovanie prijali okresní funkcionári JDS  Mgr. Zuzana Homoliaková, predsedníčka OO JDS Revúca,  D. Ivan, podpredseda OO JDS  a starosta obce D. Pavlák.
Rokovanie VČS sa riadilo vopred schváleným programom. Správu o činnosti ZO predniesla jej tajomníčka L. Gažúrová.

Členská základňa  má 42 členov, keď v obci žije celkom 80 dôchodcov.
Z bohatej činnosti spomenula najmä účasť členov na III. ročníku stolnotenisového turnaja v obci, pozdravenie žien - dôchodkýň z príležitosti MDŽ, prípravu výstavky prác a zákuskov  na Veľkú noc, účasť viacerých členov na okresnom turistickom zraze dôchodcov v Gemerskom Sade, milé stretnutie z príležitosti Mesiaca úcty k starším, účasť na stretnutí 3 generácií a veľmi vydarené vianočné stretnutie pod jedličkou, kde každý člen dostal aj vianočný balíček.
V ďalšom programe nasledovala správa o hospodárení a správa revíznej komisie. Podľa stanov JDS je pre ZO tento rok aj rokom volebným. Do funkcie predsedníčky ZO bola zvolená Mgr. M. Mladšia, 7-členný výbor a 3-členná RK.
Rokovanie pozdravila predsedníčka OO JDS Mgr. Z. Homoliaková, ktorá poďakovala za prácu doterajšej predsedníčke p. Mladšej a novému výboru, ako aj celej organizácii, popriala úspešnú prácu.
Informovala tiež o akciách OO v nastávajúcom období. V diskusii ďalej vystúpil predseda MO COOP Jednota Ing. V. Živčic, ktorý vyzval novozvolený výbor na lepšiu spoluprácu s touto organizáciou. Starosta obce D. Pavlák poďakoval za doterajšiu veľmi dobrú spoluprácu s organizáciou a prisľúbil aj naďalej pomoc pri zabezpečovaní činnosti organizácie.
MMl

{gallery}obsah/rlehota/jds{/gallery}
{jcomments on}

 

Čítať 6199 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:46

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!