×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: /data/c/3/c30b962d-8472-4b0c-977e-da17c0d5a621/majgemer.sk/web/images/pslg
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/pslg
sobota, 31 máj 2014 19:22

Rodinné, príjemné, veselé, nezabudnuteľné....NAŠE!!!

Napísal(a) Mgr. Ľuboslava Lacjaková
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

ra buduce-reporterky1aS týmito slovami sa každý rok lúčia maturanti s PRVÝM SLOVENSKÝM LITERÁRNYM GYMNÁZIOM v REVÚCEJ. Rodinné a naše... Tieto jednoduché slovká najlepšie vystihujú podstatu štvorročnej spoločnej existencie učiteľov a študentov.  Isteže, sú tu miestni, ktorí sa denne vracajú domov k mame, no sú aj takí, ktorých prechodným domovom je počas týždňa internát. Pre všetkých sú učitelia ich radcami, dôverníkmi, spoločníkmi vo chvíľach šťastných, ale aj ťažších. V predchádzajúcich dňoch opäť vyleteli z nášho hniezda maturanti pripravení študovať na vysokých školách. Počas štyroch rokov ich učíme vytrvalosti, húževnatosti, snahe nevzdávať boj. Preto sa väčšina našich študentov nielen dostane na vysokú školu, ale ju aj úspešne doštuduje.
O kvalite našich maturantov svedčia každý rok aj výsledky externej časti maturitnej skúšky, teda testy, ktoré píšu maturanti na celom Slovensku. Sme šťastní, že aj tento rok sa naši žiaci dostali medzi najlepších maturantov na Slovensku. 

Učiteľská práca je ako kolobeh v prírode; jeden ročník odíde a my sa tešíme na ďalší. Tento rok sa o čosi viac môžu tešiť budúci prváci, pretože naša škola práve úspešne rozbieha projekt, vďaka ktorému bude

výnimočne vybavená prostriedkami IKT a navyše aj každý prvák dostane do užívania notebook, tablet a elektronickú čítačku kníh. 

Prostredníctvom týchto zariadení bude môcť komunikovať s učiteľom nielen v škole, ale aj z domu. Priznám sa, závidím budúcim prvákom... 
Mgr. Ľuboslava Lacjaková,
riaditeľka PSLG Revúca

{gallery}pslg{/gallery}

{jcomments on}

 

Čítať 3350 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:44

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.