JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/bysbrz
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/skola/karneval
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/bysbrz
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/skola/karneval
pondelok, 14 jún 2010 19:42

Bystranským futbalistom stačil na tesné víťazstvo nad Mladosťou iba priemerný výkon

Napísal(a) Milo Leng

Zo zápasu Rožňavské Bystré - Mladosť Brzotín 3:2 (1:0)Rožňavské Bystré – Mladosť Brzotín 3:2 (1:0). Domácim Bystranom v 24. kole II. triedy MO vo futbale stačil na získanie troch povinných bodov iba priemerný výkon. Aj keď mali Bystrania od úvodu zápasu miernu prevahu, nevedeli si vypracovať výraznejšiu šancu na strelenie gólu. Veľa lôpt strácali pred 16-kou hostí po nepresných prihrávkach. Hostia naopak využívali tieto straty lopty na rýchle protiútoky a len zásluhou Máťaša ostalo ich konto čisté. V 31. minúte sa odhodlal k strele Urban ml., ktorého strela na prekvapenie všetkých prekĺzla brankárovi Brzotína pomedzi nohy. 1:0.  Ani po tomto góle sa obraz hry nezmenil a začiatok druhého polčasu neveštil tiež nič dobré. V 55. minúte ušiel po pravej strane brzotínsky útočník a strelou po zemi vyrovnával na 1:1. Prebudenie prišlo až v 69. minúte, keď brankárom vyrazenú loptu dobre sledoval Urban st.,

ktorý bol tesne pred bránou faulovaný dvomi hráčmi hostí. Pokutový kop premenil J. Urban ml. 2:1. O tri minúty neskôr si Minčíkov rohový kop vrazil do vlastnej brány brankár Brzotína. 3:1 V týchto fázach hry už bolo očividné, kto je doma. V závere zápasu sa Brzotínčanom podarilo ešte skorigovať stav na 3:2 , po rohovom kope a presným zakončením hlavou.
Pred 30 divákmi rozhodoval Iglai.
Zostava Rožňavského Bystrého: Máťaš - Krága, Leng, Hajdu, Ujházi, J. Gonos, Urban ml., Valko, Rusnyák, T. Gonos, Minčík. Striedali: J. Urban st., Bernáth.
13.6.2010
Text: Miloš Leng
Fotografie: Peťo Urban

Výsledky II. triedy 25. kolo :
Nižná Slaná – Pača 0:1, Rožň. Bystré – Ml. Brzotín 3:2, Hrhov – Čoltovo 2:3, Kovstav – Kečovo 4:0, Kružná - Slavošovce 4:0,  Jovice – Drnava 4:1, Rakovnica Bohúňovo 0:2.
DOHRÁVKY 18.6.: Kovstav - Drnava 5:1, Kružná - Nižná Slaná  3:1.

Krh. Dlhá Lúka – Rudná 4: 2 (3:1), g
óly: Korintuš, Anna, Prónai, Rigó – P. Sanislo, ŽK: Gebe, Prónai - Bacso, R: Uhrin, DZ: Székely, D: 120. Betliar – Brzotín 4:1 (4:0), góly: J. Zdechovan 2. Z. Zdechovan, M. Árvay – Kočiš (11 m), ŽK: Lenghart – A. Polyák, R: Gallo, DZ: Máté, D: 80. Dedinky – Gem. Poloma 1:5 (1:2), gól: Palan – Chochol 2, M. Ďuriček 2, Rogos, ŽK: Litecký - 0, ČK: S. Ogurčák (Dedinky), R: L. Gyenes, DZ: Černický, D: 80. Vlachovo – Rudná 5:2 (2:0), góly: Lipták st. 4, V. Gecelovský (11 m) – Piaterík, Kontra, ŽK: Z. Gecelovský – Kovács, R: Jonáš, DZ: Šmelko, D: 80. Krh. Podhradie – Vyšná Slaná 8:1 (1:1), góly: Mázik 3 (1 z 11), Bodnár 2, Jurini, Filcsák, Šomšák – Liptai, ŽK: Filcsák – 0, R: Turcsányi, DZ: Nagy, D: 120.
Dobšiná – Lipovník 2:2 (2:0), góly: Gotthardt, Poliak – Milata, Bollo, ŽK: Barnák - Milata, R: Gallík, DZ: Hadar, D: 180. Honce – Jablonov n/T 2:2 (0:0), góly: Strelka st., Kurčák – Strama 2, ŽK: 0 – A. Kerekeš, Strarma, R: UHrin, DZ: Antal, D: 70. Krh. Dlhá Lúka – Dlhá Ves 1:2 (1:1), góly: Anna – Flander, M. Makkai, ŽK: bez, R: Molnár, DZ: Gášpár, D: 70. (Podľa denníka Korzár) Dohrávka: Vyšná Slaná - Dobšiná 1:2 (1:0), góly: Dovalovský - Gotthardt, Grančák, ŽK 0 - Grančák, Surovský, T: K. Chomjak, DZ: Heveši, D: 70.