×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/obsah/clehota/85
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/obsah/clehota/85
pondelok, 05 január 2015 10:52

Prvý tohtoročný stolnotenisový turnaj hrali deti z Čiernej Lehoty

Napísal(a) Mgr. Michal Terrai
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

cl png DSCF2979aPre deti v Čiernej Lehote sme 4. januára 2015 pripravili v spolupráci so Stolnotenisovým klubom Obec Čierna Lehota a Obcou Čierna Lehota turnaj v stolnom tenise - pingpong. V sále Kultúrneho domu, kde bežne trénujú aj členovia stolnotenisového klubu, pripravili pre športové zápolenie detí stoly a niekoľko loptičiek, ktoré sprvu hopsali, strácali sa a lietali aj mimo stolov, kým prišli deti na to, ako sa to má správne hrať. Ale netrvalo dlho a už im to išlo ako "profesionálom". Za profesionálov nám takú hru ukázali členovia, a to pán Vlado Oravec, Igor Gecelovský, Ivan Gender, st. To bolo lepšie pozeranie sa, ale nedali sa zahanbiť ani chlapci a dievčatá, ktorým to išlo časom lepšie a lepšie. Za ženy si túto hru zahrala aj pani poslankyňa Obecného zastupiteľstva Mária Jakobejová, ktorá tento šport niekedy aj hrávala. Napokon sme urobili aspoň jedno súťažné družstvo z najšikovnejších hráčov, detí, a to chlapcov Matúša Tomesa a Miroslava Simana. Chlapci boli šikovní a rozhodca pán Oravec ich zhodnotil, že by mohli byť aj dobrými hráčmi, ak by intenzívnejšie trénovali v tomto športe.

Možno sa raz rozhodnú pre tento šport. Po ukončení deti boli ocenené sladkou odmenou, a hráči turnaja aj hodnotnejšími cenami. Veríme, že je to zároveň aj motivácia pre ostatných, aby sa v tomto športe zlepšovali. 

Text/foto Mgr.Michal Terrai

 [cincopa AYDAYM8I2J2g]

 

Čítať 2836 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:42

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!