JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/colbys
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/sport/stolny/rb
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/joby

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/colbys
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/sport/stolny/rb
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/joby
pondelok, 21 jún 2010 19:31

V Čoltove na futbalovom zápase s Bystrým sa zrodil hokejový výsledok

Zo zápasu Čoltovo - Rožňavské Bystré 4:6 (1:5) Foto: P. UrbanČoltovo - Rožňavské Bystré  4:6  (1:5 ). V Čoltove na futbalovom zápase 25. kola II. triedy MO s Rožňavským Bystrým sa zrodil hokejový výsledok zásluhou množstva šancí na obidvoch stranách a slabou obrannou hrou oboch celkov. Prvý gól dali domáci po rýchlom prieniku po ich ľavej strane v 12. minúte. Bystrania však zásluhou Rusnyáka vyrovnali už o minútu na 1:1. V 21. minúte Demko krížnou prízemnou strelou zvýšil na 1:2 pre R. Bystré. V 25. minúte Minčík strelou z pravej strany pridal tretí gól hostí. V 30. minúte Rusnyák opäť z ľavej strany zvýšil na 1:4. V 38. minúte si na Minčíkov center nabehol Urban ml. a z tvrdého vzdušného súboja padol ďalší gól Bystranov - 1:5. Hosťom z Bystrého sa 1. polčas mimoriadne darilo, keď väčšinu svojich útokov dotiahli do gólového efektu. Nezabránil im v tom ani hrboľatý a nekvalitný terén.
V druhom polčase Rožňavskobystrania

nepochopiteľne poľavili, strácali lopty v strede ihriska. Domáci akoby vymenení s ponúknutými loptami začali podkurovať bystranskej obrane, ktorá presile domácich len s problémami čelila, lebo hráči zo stredu poľa sa už dozadu nevracali. V 68. minúte ešte domáci nepremenili pokutový kop, no o dve minúty neskôr už znížili na 2:5. Ďalšie veľké šance domácich vychytal Máťaš, niektoré skončili ich nepresným zakončením. V 83. minúte Minčík po rýchlom protiútoku poistil vedenie Bystranov na 2:6.  V posledných minútach tlak domácich vrcholil a vyústil do 2 gólov, čím stavonili konečný výsledok na 4:6.
Pred 30 divákmi rozhodoval Iglai.
Zostava Rožňavského Bystrého: Máťaš -  Uhrin, Valent, Krága, Ujházi, J. Gonos, Rusnyák, Valko, Demko, Minčík, J. Urban ml. Striedali: Bernáth, J.Urban st.
20.6.2010
Text: Miloš LENG

DOHRÁVKA - 24. KOLO 27.6.2010 o 17.30 hod.:
Pača – Bohúňovo, Drnava – Rakovnica, Slavošovce – Jovice, Kečovo – Kružná, Čoltovo – Kovstav, Ml. Brzotín – Hrhov, Nižná Slaná – Rožň. Bystré.

Výsledky I. triedy 29. kolo:

Dlhá Ves – Dedinky 6:0 (2:0), góly: Zsóri 4, Flander, V. Ferdinand, ŽK: Zsóri – 0, R: Petro, DZ: Heveši, D: 60.  Lipovník – Krh. Podhradie 3:2 (1:1), góly: Varga, Barczi (11 m), Milata - Mázik 2 (1 z 11 m), ŽK: Kovács, Varga - Šomšák, Kún, Bodnár, R: Bakoš, DZ: Vysoký, D: 300. Vyšná Slaná – Vlachovo 1:0 (0:0), gól: J. Ambrúž, ŽK: 0 – T. Molda 2, Marciš, Gál, ČK: Hadar – T. Molda, R: Haviarik, DZ: Kovács, D: 100. Rudná – Honce 5:4 (2:1), góly: Kontra 2, Gacek, Domik, Vysoký (11 m) - Strelka ml. 2, Kuzma 2, ŽK: Vysoký, Pavlík - Mil. Gallo, Strelka st., Tomčo, R: K. Chomjak, DZ: Šimšík, D: 100. Gemerská Poloma – Dobšiná 2:2 (0:1), góly: M. Ďuriček, Chochol – Gotthardt, Rupp (11 m), ŽK: Hatvaník – 0, ČK: Z. Greško - Surovský, R: Gallo, DZ: Székely, D: 100. Jablonov n/T – Betliar 7:3 (5:1), góly: Nagy 2, Zajdó, Bodnár, Pál Balázs, Strama, Bányász (11 m) – Lukáč 2, J. Zdechovan, ŽK: A. Balázs, Javor - Kelíšek, R: Repaský, DZ: Šalamon, D: 60. Brzotín – Plešivec 2:0 (1:0), góly: A. Polyák, E. Polyák, ŽK: A. Polyák - Kubík, R: Repaský, DZ: Kerekeš, D: 80.

Dohrávky 27. kola:
Rudná - Krh. Podhradie 2:7 (1:3),
góly: Domik 2 - Kún 2, Bodnár 2, Šomšák, Mázik, Kiss, ŽK: Bacso, R: Haviarik, DZ: Šmelko, D: 80. Gemerská Poloma – Krh. Dlhá Lúka 7:2 (4:0), góly: Chochol 2, Z. Greško 2, Rogos, M. Ďuriček, Valko – Pronai (11 m), Rigó, ŽK: P. Lipták - 0, R: Turcsányi, DZ: Kovács, D: 100.
Lipovník – Dedinky 4:1 (1:1), góly: Milata, Kardoš, Albert, Németh – Majerčák ml., ŽK: Podracký - Korfanta, R: Drenko, DZ: Kerekeš, D: 60. Jablonov n/T. – Vlachovo 3:1 (2:1), góly: Strama, Hutník, Csobády – M. Hajdúk, ŽK: ? – Lipták st., F. Šivec, R: J. Chomjak. Brzotín – Honce 2:6 (0:0), góly: A. Polyák, Krištof – Strelka ml. 2, Fandák, Jar. Gallo, Tomčo, J. Pástor, ŽK: bez, R: Petro, DZ: Antal, D: 80. Plešivec – Betliar 4:1 (3:0), góly: Pulen 2, Volčko 2 – Z. Zdechovan, ŽK: Volčko - Lukáč, Cilovič, ČK: Die (Betliar), R: Repaský, DZ: Šalamon, D: 150.