JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/joby
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/colbys
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/obsah/bystre/halusky

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/joby
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/colbys
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/obsah/bystre/halusky
pondelok, 03 máj 2010 20:13

V Joviciach videli diváci na hrboľatom a tvrdom teréne futbal rozdielnych polčasov

Jovice – Rožňavské Bystré 3:2 (3:0). Na tvrdom a hrboľatom teréne videli diváci v Joviciach zápas II. triedy 19. kola dvoch rozdielnych polčasov. V tom prvom Bystrania ukázali ako sa nemá hrať futbal. Od začiatku pôsobili ospalým dojmom, ich hra bola chaotická, plná nepresností a hrubých chýb. Toto dokonale využili domáci hráči, ktorí ponúknuté príležitosti využili. Prvý nájazd domáceho hráča ešte Máťaš zneškodnil, no v 10. minúte už domáci strelili svoj prvý gól. V 23. minúte rozhodca Rási odpískal nepochopiteľný pokutový kop za údajnú ruku Valenta. Nie najvhodnejšou kritikou si za to J. Urban st. vyslúžil od neho červenú kartu. Aj keď domáci nepridali z 11-ky druhý gól, dali ho po
rohovom kope po ďalšom zaváhaní v obrane. Bystrania sa pomaly preberali, ale ich útočné akcie boli bezzubé. V 33. minúte domáci po ďalšom rohu opäť z blízka dali svoj tretí gól. Bystranom sa vydarila akcia v poslednej minúte prvého polčasu, no prenikajúceho J. Urbana ml. brankár domácich zastavil faulom. Nariadenú penaltu však Leng nepremenil.
V druhom polčase vybehli bystrania ako vymenení. Aj keď desiati, priklincovali domácich pred ich 16-ku a dostávali sa do výborných šancí. Tú najväčšiu nepremenil Leng, keď jeho lob vykopával obranca z bránkovej čiary. V 56. minúte Minčík dorážal vyrazenú strelu brankárom do brány a stav sa menil na 3:1. O 10 minút neskôr Leng našiel Minčíka a ten sa opäť nemýlil - 3:2 Ďalší svoj nájazd o 3 minúty neskôr už Minčík tak úspešne nezakončil.
Len priemerné domáce mužstvo sa na posledných 10 minút ešte vzchopilo a ubránilo už víťazstvo 3:2.
Pred 60 divákmi otrasne rozhodoval Rási.
Zostava Rožňavského Bystrého: Máťaš - Valko, Valent, Hajdu, Krága, Urban st. (ČK), Leng, Gonos, Rusnyák, J. Urban ml., Minčík.
2. 5. 2010
Miloš Leng
Výsledky II. triedy - 19. kolo:
Bohúňovo - Ml. Brzotín 3:1 (2:1), góly: Dorkin, Várady, Švajko - O. Vavrek (11 m), ŽK: bez, R: J. Chomjak, DZ: Kerekeš, D: 120. Drnava - Čoltovo 5:3 (2:1), góly: Emödi 2, T. Petro, L. Fabián, Vilímek - Varga, Csongovai, ŽK: bez, R: Uhrín, DZ: Kovács, D: 50. Slavošovce - Kečovo 2:0 (1:0), góly: Lipták - Giba Jozef, Vranec , ŽK: 0 - Š. Kubík, P. Kubík, Šofranko, R: Lucza, DZ: Bobrík, D: 80. Rakovnica - Nižná Slaná 0:0, ŽK: bez, R: Repaský, DZ: Gášpár, D: 70. Jovice - Rož. Bystré 3:2 (3:0), góly: Grecmacher, Parada, Czinka - Minčík 2, ŽK: T. Gebe, Szopóczi - Krága, J. Urban ml., ČK: J. Urban st., R: Raši, DZ: Máté, D: 70. Kružná - Hrhov 9:2 (7:1), góly: Kerekeš 4, Z. Breuer ml, J. Rusnyák, R. Polyák 2, Krága - Grulyó, Bartók, ŽK: 0 - Bartók, R: Iglai, DZ: Bodnár, D: 60. Kovstav - Pača 0:2 (0:2), góly: Gajdoš, Adam, ŽK: bez, R: A. Farkaš, DZ: Heveši, D: 50.

Najlepší strelci:
21 gólov - Ľ. Gajdoš (Pača), 14 gólov - G. Zoller (Kečovo), 13 gólov - J. Szöllös (Kružná), G. Veverica (Hrhov), 12 gólov - R. Polyák (Kružná), P. Minčík (Rožň. Bystré), 11 gólov - V. Karas (Nižná Slaná), Ro. Lörinc (Kečovo), J. Urban ml. (Rožň. Bystré), 10 gólov - P. Ičo (Jovice) , Š. Csongovai (Čoltovo), M. Balog (Bohúňovo), 9 gólov - O. Kerekeš (Kružná), M. Vavrek (Ml. Brzotín), 8 gólov - O. Vavrek (Ml. Brzotín), L. Grulyó (Hrhov), R. Haviarik (Slavošovce), atď.

20. kolo – 9.5.2010 o 16.30 hod.:
Pača – Slavošovce, Kečovo – Drnava, Čoltovo – Bohúňovo, Ml. Brzotín – Rakovnica, Nižná Slaná – Jovice, Rožň. Bystré – Kružná, Hrhov – Kovstav.

I. TRIEDA MAJSTROVSTVA OKRESU ROŽŇAVA

Výsledky I. triedy - 22. kolo -

Krásnohorské Podhradie – Honce 0:0, ŽK: Lázar, Šomšák, Mázik - Mil. Gallo, Ovary, Kuzma, Fandák, R: Jonáš, DZ: Hadar, D: 150. Dobšiná – Betliar 3:2 (2:2), góly: Gotthardt, Rupp (11 m), Barnák – M. Árvay, Z. Zdechovan, ŽK: Laurinc - 0, R: K. Chomjak, DZ: Kovács, D: 120. Dedinky – Plešivec 1:0 (1:0), gól: S. Ogurčák, ŽK: S. Ogurčák – Macho, Volčko, R: Petro, DZ: Székely, D: 120. Krh. Dlhá Lúka – Brzotín 2:0 (0:0), góly: Korintuš 2, ŽK: Klárik, Anna – L. Polyák, Farkaš, R: J. Gyenes, DZ: Antal, D: 110. Dlhá Ves – Jablonov n/T 2:1 (2:0), góly: Szeman, Orel – Strama, ŽK: ?, R: Molnár, DZ: Nagy, D: 80. Gem. Poloma – Rudná 6:2 (2:1), góly: Z. Greško 2, Valko, Chochol, R. Greško, Koteles (vlastný) – Sanislo, Vysoký, ŽK: ?, R: S. Gallo, DZ: Šalamon, D: 150. Lipovník – Vyšná Slaná 4:0 (1:0), góly: Bollo 2, Milata, Barczi, ŽK: 0 - Fifik, R: Turcsányi, DZ: Šmelko, D: 80.