×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/priroda/ovocie/jablka
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/priroda/ovocie/jablka
utorok, 24 september 2013 11:15

"Septembrovka" privítala v našom dennom stacionári oslavujúce Márie i jubilanta

Napísal(a) Erika Gallová
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Začiatkom mesiaca september 2013 zorganizoval Denný stacionár v Rakovnici vo svojich priestoroch akciu pomenovanú po mesiaci september „Septembrovka.“
Klienti sa postupne schádzali a ich počet narastal, čo ma nesmierne potešilo. Osobne som ich privítala. Ako je už našim zvykom, väčšie akcie sa konajú aj pri príležitosti oslavy menín. Tentokrát to bolo inak.

Spojili sme to aj s oslavou narodením, ktoré mal jeden náš klient. Oslávenci priniesli so sebou chutné zákusky a pochutiny rôzneho druhu. Všetky sa porozdeľovali na stoly, aby nikde nechýbali a mohli všetci ochutnať. 

Keď sa prítomní usadili, predstúpila som pred nich a otvorila začiatok „Septembrovky.“ Súčasťou bolo aj blahoželanie našim Máriám pani Genčiovej a pani Fabiánovej. Práve v tento deň mali naše klientky meniny. Zároveň sme gratulovali pánovi Jánovi Molnárovi, ktorý v septembri slávil svoje narodeniny. Pán Ondrej Bradáč predniesol pekný prípitok (s malinovkou) a spoločne sme zaspievali všetkým oslávencom - živió.
Na spestrenie programu som si pripravila septembrové pranostiky, s ktorými som

prítomných oboznámila a mnohé sa aj okomentovali. Komunikácia prekvitala, v pozadí nám hrala tichá, príjemná, lahodná hudba. Ja som zatiaľ ponosila na stoly vkusné a esteticky pripravené obložené chlebíčky. Chutili všetkým. Ani jedno sedenie sa nezaobíde bez chutnej, voňavej kávy. K nej sa nesmierne hodili prinesené zákusky. Ako sa hovorí „všetko má svoj koniec“ tak aj naše stretnutie sa postupne chýlilo ku koncu. Klienti začali rozchádzať, až do posledného. Akcia skončila, ale nám ostal dobrý pocit z ďalšieho spoločného posedenia. Za úspešný priebeh akcie ďakujeme zriaďovateľovi denného stacionára, starostovi a obecnému úradu za spoluprácu.

Mgr. Erika Gallová

 

 

 

Čítať 4149 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:03

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!