piatok, 31 január 2014 14:09

Počas celého roka usilovne pracovali a zapájali sa do rôznorodej činnosti denného stacionára pre seniorov

Napísal(a) Mgr. Erika Gallová
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

rak IMG 7004aPrvá väčšia akcia klientov Denného stacionára pre seniorov v Rakovnici sa v roku 2014 konala 23. januára. Vďaka spolupráci s Obecným úradom v Rakovnici sme sa mohli stretnúť v našej spoločenskej miestnosti a stráviť pekné chvíle spoločne. Keďže sme sa konečne zišli v prevažnej väčšine, prebrali sme aj plány do budúcna.
Na tento deň bolo naplánované premietanie fotiek z minuloročných akcií, pomocou dataprojektoru, ktorý nám poskytol Obecný úrad v Rakovnici.
Pred začatím prezentácie fotiek sme zablahoželali a zaželali všetko len to najlepšie našim dvom oslávenkyniam pani Terézii Sedlákovej a Márii Fabiánovej. Nech sú zdravé, šťastné a naďalej sa aktívne podieľajú na fungovaní a napredovaní stacionára.
Fotky sa premietali v chronologickom slede akcií podľa dňa, mesiaca v ktorom sa konali. Všetci prítomní sa na nich mohli vidieť, okomentovať a zaspomínať si na zážitky z ktoréhokoľvek stretnutia. Zároveň si všímali, ako počas celého roka usilovne pracovali, pomáhali a zapájali sa do rôznorodej činnosti Denného stacionára pre seniorov v Rakovnici.

Každý prispel svojou kreativitou, priložili ruku k dielu. Výtvory sú u nás v stacionári vystavené na očiach, aby každý kto príde k nám, sa mohol pokochať ich krásou. Sme hrdí a pyšní na našu prácu.
Pevne veríme, že aj rok 2014 bude aspoň taký, ak nie viac produktívny. Aj naďalej budeme pilne pracovať a informovať o našej činnosti úzku aj širokú verejnosť.
Článok: Mgr. Erika Gallová

 

Čítať 5431 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:36

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!